Чотири переваги ремонту «під ключ»

Кабінет домашній (3)Послугою ремонт під ключ уже нікого не здивуєш, вона стала звичайною справою для нашої країни, проте ще не всі до кінця розуміють, в чому її суть і переваги.

Ремонт під ключ передбачає повну відповідальність виконавця за проведення робіт і результат. Із замовником лише узгоджується план виконання і ведуться підрахунки, все решта його не турбує. Це одна з основних переваг, а всього їх є, як мінімум, чотири.

Перевага перша – один і той виконавець

Доволі часто при ремонті спостерігається постійна зміна команд, які виконують різні етапи будівельних і ремонтних робіт. В результаті знайти винного у якій-небудь неточності чи дефекті доволі важко. Коли ж усі роботи виконує один підрядник, саме він і несе відповідальність за все.

Перевага друга – економія часу

Замовляючи послугу «ремонт під ключ», можна значно зекономити час, адже всі роботи виконуються поетапно, без простою і необхідності пошуку того чи іншого майстра.

Перевага третя – економія грошей

Ремонт під ключ —  це ще і значна економія грошей, оскільки всі роботи виконує одна команда.

Перевага четверта – гарантія якості

Беручись за такий ремонт, виконавець гарантує високу якість свої робіт на всіх етапах, адже допущена неточність на початку роботи потягне за собою ще більші дефекти.

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *