Чотири правила вибору меблів для кухні

Чотири правила вибору меблів для кухні

Кухня, безперечно, особливе місце, в якому кожен із нас проводить доволі багато часу. Тум ми не тільки споживаємо їжу, але і ділимось планами, свіжими новинами. Важливо, щоб ця кімната була затишною, комфортною і практичною. Досягнути такої мети можливо завдяки правильному вибору меблів. Нюанси такого процесу можна охарактеризувати чотирма основними правилами.

Правило перше – матеріал

Сучасні виробники кухонних меблів пропонують споживачам більш ніж широкий вибір матеріалів: пластик, дерево, МДФ, ДСП, мультиплекс, скло. Всі вони відрізняються не тільки вартістю, але і характеристиками. Найбільш дорогим і одночасно довговічним буде дерево, проте і інші матеріали не значно уступають йому в практичності. Вибрати можна один із варіантів, чи вдало поєднати одночасно декілька.

Правило друге – стиль

Меблі для кухні обов’язково повинні поєднуватися с загальним стилем цієї кімнати, гармонійно підкреслюючи основну задумку дизайнера.

Правило третє – колір

Колір меблів для кухні також має не останнє значення, адже за його допомогою можна створити певний візуальний ефект. Пастельні відтінки зроблять це приміщення більш затишним, світлим і теплим. Яскраві — створять враження енергійності і творчості.

Правило четверте – зручність

Підбираючи форму і розмір меблів для кухні, слід пам’ятати, що розташування шафок, шухляд і всього іншого повинно бути максимально зручним для використання, адже всі вони призначені в першу чергу не для краси, а комфорту.

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *