Дизайн коридору – нюанси і професійні поради

Дизайн коридору – нюанси і професійні порадиВиконуючи оновлення нашого житла, ми, як правило, в останню чергу звертаємо увагу саме на коридор, оскільки якихось певних функцій це приміщення не несе. Проте таке ставлення до нього неправильне, адже саме коридор і є тою візитною карточкою, по якій у гостей складається враження про затишок у дому та смак його хазяїв. Дуже важливо приділити йому увагу, грамотно виконавши дизайн цього приміщення.

В більшості випадків у коридорі немає вікон, тому він освітлюється лише штучно. Це робить його доволі темним і не дуже затишним. Виправити ситуацію, звичайно ж, можна, якщо професійно підійти до питання оформлення та декору.

Спеціалісти рекомендують користуватися п’ятьма правила оформлення коридору:

  1. форму коридору слід максимально наблизити до квадратної, тоді він виглядатиме більш гармонійно;
  2. зекономити простір, а також візуально розширити його зможе встановлене на міжкімнатних дверях у весь ріст дзеркало;
  3. якщо в коридорі передбачена шафа, то її дверцята краще зробити розсувними;
  4. необхідно пам’ятати, що мінімальна ширина коридору повинна бути 80 см. Якщо вона буде меншою, таке приміщення стане незручним і незатишним.
  5. і останнє – не слід забувати про можливості візуальних ефектів. Наприклад, для розширення коридору варто використовувати шпалери з малюнком середнього розміру, збільшення в висоту – з вертикальними смужками.
Про автора

Залишити коментар

*

captcha *