Гіпсова штукатурка машинного нанесення

Штукатурка машинним способом — швидше, якісніше і дешевше

На певному етапі будівництва перед вами постає питання — що робити з внутрішнім оздобленням будинку. Та що б ви не задумали — наклеювання шпалер, укладання плитки чи фарбування стін — вам необхідно зробити ще одну трудомістку роботу. Це – чорнове оздоблення стін і стель. Класичне оздоблення передбачає нанесення двох шарів: штукатурка і шпаклівка. А це — недешева вартість робіт, підвищені витрати матеріалу. Сьогодні ринок пропонує більш сучасний і дешевий спосіб штукатурки стін і стель при ідеальній якості — це гіпсова машинна штукатурка, що наноситься за допомогою штукатурної станції за німецькою технологією.

3

Наша компанія рада запропонувати вам свої послуги з нанесення гіпсової штукатурки машинним способом. Ми завжди виконуємо роботи якісно і сумлінно. Наші майстри провели не один рік за кордоном і досконало вивчили технологію штукатурних робіт.

Замовивши у нас гіпсову машинну штукатурку, ви отримуєте:

 Скорочення термінів штукатурних робіт в 5 разів!

Скорочення вартості штукатурних робіт в 2 рази!

Ідеально рівні стіни!

Якість машинної штукатурки:

4

Якість машинної гіпсової штукатурки, яку забезпечує наша компанія, дозволяє повністю виключити шпаклювальні роботи. Машинна штукатурка стін також виключає появу мікротріщин, пов’язаних з температурно-усадковими деформаціями. Поверхня, яка створюється нанесенням гіпсової машинної штукатурки, виходить ідеально рівною і практично готовою під всі декоративні покриття: шпалери, венеціанську штукатурку тощо.

Поверхня після нанесення штукатурки машинним способом виходить дуже міцною.

На які поверхні наноситься гіпсова машинна штукатурка:

Для нанесення штукатурки машинним способом наші фахівці використовують КНАУФ-МП 75 — це суха штукатурна суміш на основі гіпсового в’яжучого з полімерними добавками. Суміш легко наноситься на звичайні тверді поверхні: цегла, бетон, метал, дерево.

Гіпсову машинну штукатурку можна використовувати в приміщеннях будь-якого типу, в тому  числі на кухні та у ванній кімнаті.

Швидкість нанесення гіпсової машинної штукатурки:

Гіпсова штукатурка машинним способом виконується значно швидше. Одна штукатурна станція може обробляти до 100 м2 в день. При виконанні машинної штукатурки не потрібно нанесення другого шару, що відрізняє її від цементної або вапняної штукатурки.

Гіпсові штукатурні суміші нешкідливі для здоров’я:

Штукатурні суміші, які ми використовуємо для нанесення гіпсової машинної штукатурки, абсолютно нешкідливі для здоров’я — гігієнічні, не мають запаху, не викликають алергічних реакцій.

5

Гіпсові штукатурки регулюють вологість і зберігають теплими стіни:

Після нанесення гіпсової машинної штукатурки стіни «дихають», оскільки такі штукатурки є пористими. Всередині приміщення зберігається сприятливий мікроклімат. Якщо в приміщенні підвищена вологість, гіпсова поверхня може вбирати зайву воду в повітрі, а коли надто сухо — навпаки, віддавати вологу.

Ще одна перевага гіпсових сумішей, які наша компанія використовує при нанесенні машинної штукатурки — теплі стіни. Гіпсова штукатурка володіє більш низькою (якщо порівнювати з цементною), теплопровідністю — 0,25-0,35 Вт / мК. Гіпсова штукатурка сприяє зменшенню втрат тепла, і навіть взимку такі стіни будуть теплими на дотик.

Гіпсові штукатурки – вогнестійкі:

Вогнестійкість гіпсових штукатурних сумішей прирівнюється до вогнестійкості бетону. Вогнетривкість гіпсових штукатурок досягається за рахунок того, що в кристалічній решітці гіпсу є дві молекули води. У разі пожежі ці молекули звільняються, створюючи водяну пару, і таким чином затримують розповсюдження вогню і перешкоджають горінню.

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *