Способи розташування меблів у житловій кімнаті

Способи розташування меблів у житловій кімнатіКоли ремонт закінчено, все прибрано, залишається найважливіше – розташувати меблі в кімнаті так, щоби вони гармоніювали з дизайном стін і підлоги, а також створювали затишок у ній. Дизайнери пропонують виконувати це завдання не хаотично, а використовуючи певні принципи, яких на сьогоднішній день є три.

Принцип перший – симетричний

Він вважається найбільш простим, адже в його основі використання парних предметів, які розташовуються навколо певного предмету – картини, столу. Цікаво те, що кольорові рішення предметів інтер’єру особливого значення не мають. Важливо врахувати, що такий спосіб підходить виключно для геометрично правильних приміщень, в інших він буде створювати дисонанс.

Принцип другий – асиметричний

На перший погляд він може здатися дещо важким для виконання, але це не так. Для розміщення меблів таким способом достатньо ставити більші по розміру та важчі предмети на трохи дальшій відстані від основної точки, ніж менші і легші. Саме асиметричний принцип дозволяє виправити погрішності приміщення, зробивши його ідеальним.

Принцип третій – круговий

Для виконання кругового розміщення слід вибрати фокусну точку, а потім за допомогою решти меблів «намалювати» навколо неї коло. Важливо пам’ятати – більш тяжкі предмети необхідно розташовувати ближче до центру, а легкі –  на периферії.

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *