Три способи утеплення підлоги

Зважаючи на відчутне підвищення тарифів на комунальні послуги, раціональним є виконання заходів, спрямованих на забезпечення зменшення тепловтрат у будинку чи квартирі.

Зважаючи на відчутне підвищення тарифів на комунальні послуги, раціональним є виконання заходів, спрямованих на забезпечення зменшення тепловтрат у будинку чи квартирі. Одним із варіантів, звісно, є утеплення стін і стелі, проте не слід забувати і про підлогу, яка також є джерелом втрати тепла.

Професіонали рекомендують використовувати три основних способи для утеплення підлоги, а саме:

  • монтаж теплоізоляційного шару між бетоном і покриттям;
  • напилення пінополіуретаном;
  • використання системи «тепла підлога».

 Кожен і з цих варіантів, звичайно ж, може бути виконаний своїми руками, проте доцільно звертатися до професіоналів, які завершать всі процеси швидко і якісно.

Одним із найпопулярніших серед наведених на сьогоднішній день є саме другий, оскільки він дає можливість створити не лише теплоізоляційний, а також і паро- та гідроізоляційний шар. Крім того, уже через добу після його монтажу, можна приступати до оздоблювальних робіт.  Напилення пінополіуретаном можна використовувати як для дерев’яної, так і бетонної підлоги. Ну і найголовніше – пінополіуретан не створює в приміщенні конденсату, як пінопласт чи мінеральна вата, а значить ні грибок, ні будь що інше не загрожуватиме здоров’ю тих, хто проживатиме у домі чи квартирі.

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *