Як правильно робити стяжки?

6Основна технологічна вимога при укладанні підлоги — ідеально рівна поверхня. Вона повинна бути міцна, без вигинів та інших дефектів. Правильно підготовлена основа — запорука того, що ваше покриття  не буде скрипіти, на ньому не утворюються потертості, вм’ятини, тріщини. Гладка поверхня, спеціально створювана для укладання декоративного підлогового покриття, називається стяжкою.

Стяжку підлоги роблять в приватних будинках і квартирах, в приміщеннях шкіл, магазинів, клінік, салонів краси. Вона служить базою для тепло-звукоізоляційних матеріалів, а також для проводки і нагрівальних елементів теплої підлоги. Термін служби підлоги залежить від двох основних складових: зносостійкості декоративного покриття та якості стяжки. Подбайте про гарну стяжку, і ви забезпечите довговічність покриттю.

У сучасному будівництві є кілька технологій стяжки:

* суха

* напівсуха

* рідка.

7Кожна може виконуватися вручну або за допомогою машин і механізмів. Вид стяжки і доцільність її механізації фахівці визначають виходячи з призначення об’єкта, його площі та економічної вигоди.

Як ми в Дизайн-Буд  робимо машинну напівсуху стяжку (гарцовку)

Наші майстри спеціалізуються на напівсухому машинному стягуванні підлоги, так званої гарцовки. Щоб поліпшити якість розчину, прискорити процес і знизити вплив людського фактора, ми наполовину автоматизували роботи. Замішування цементно-піщаного розчину виконується на новому німецькому обладнанні, а для вирівнювання та шліфування застосовуються лазерні нівеліри і затирочні машини.

Для збільшення терміну служби цементно-піщаної стяжки, майстри використовують пластифікатор.

Переваги машинної напівсухий стяжки підлоги:

* Відмінні якісні показники: ідеальна міцність і довговічність, відсутність бульбашок повітря і порожнистих областей всередині шару;

* Висока швидкість виконання робіт, до 150 м2 в день;

* Можливість виконання робіт при температурі до -10 ° С;

* Не потребує фінішного шару, поверхня повністю готова до укладання декоративного підлогового покриття;

* Низька ціна.

Напівсуха стяжка від ДизайнБуд — це повна готовність до укладання підлоги. На питання, наскільки довговічна наша стяжка, з упевненістю відповідаємо: ми робимо на століття.

8

9

10

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *