Як розрахувати кількість плитки для ремонту у ванній

Як розрахувати кількість плитки для ремонту у ванній

Ремонт в будинку чи квартирі, як правило, починається з ванної кімнати, адже саме цей процес передбачає найбільшу кількість пилюки і бруду в приміщенні. Крім цього, саме без гігієнічних процедур і доступу до води дуже важко виконувати будь-які інші оздоблювальні роботи.

Виконання ремонту обов’язково включає етап придбання будівельних і оздоблювальних матеріалів. У випадку з ванною кімнатою таким матеріалом стане плитка, тобто кахель.  Розрахувати необхідну кількість на перший погляд здається не так уже і складно, проте у цій справі є певні нюансі.

В першу чергу слід ретельно виміряти площу всіх поверхонь, які потребують оздоблення. Виконати цей процес можна за допомогою рулетки. Вимірюючи стіни, необхідно зробити це і в районі підлоги, і в районі стелі, адже не завжди поверхня може бути ідеально рівною. У випадку, якщо показники значно відрізняються, підрахунок варто вести по більшому. Коли виміряна і висота, і ширина, необхідно  визначити площу, для чого  ці дані множаться один на одного. Саме це і допоможе дізнатися, скільки квадратних метрів кахлю потрібно для оздоблення кожної зі стін. Варто також визначитися, де буде розташовуватися сантехніка, адже в цих місцях встановлення плитки не обов’язкове.

Ну, а підбираючи плитку безпосередньо у магазині, варто проконсультуватися з професіоналами, памятаючи, що в будь-якому випадку не зайвим буде взяти на 15 % більше матеріалів, ніж вийшло у розрахунках.

Про автора

Залишити коментар

*

captcha *